Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

iyi kalite Mikrodalga Hareket Sensörü Modülü satış için
iyi kalite Mikrodalga Hareket Sensörü Modülü satış için
Ben sohbet şimdi

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

1 2 3 4
Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Markalar : Hynall
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : 80% - 90%
HYNALL AKILLI KONTROL CO.

2016 yılında kurulan Hynall, 20 yıllık + sektördeki deneyimlerimize dayanarak her türlü profesyonel mikrodalga hareket sensörü kontrolüne sürekli olarak çaba gösteren, teknoloji ve inovasyon odaklı bir ekip olup, müşterilerimize en üst düzey çözümlerle hizmet vermek için SADECE mikrodalga hareket algılama teknolojisine odaklanmaktayız. en iyi maç ve en çok tasarruf !!

Neden Hynall?

Hynall sadece 3 yıl olmasına rağmen, 20 yılı aşkın mikrodalga hareket sensörü endüstrisindeki zengin deneyimlerimiz sayesinde en deneyimli / profesyonel Ar-Ge ekibimiz + Satış ekibimiz var. Ar-Ge ekibimiz öncelikle aydınlatma kullanımı için Çin'e mikrodalga teknolojisi okudu ve tanıttı. Bu açıdan kendimize sektörün öncüsü diyebileceğimiz için gurur duyuyoruz ve bu güçleri şimdiye dek bizimle birlikte tutmaya devam ediyoruz.

Bizi diğerlerinden farklı kılan nedir?

a) Kendisini sürücü işine veya başkalarına da dahil eden birçok sensör üreticisinin aksine, yalnızca uzmanlığımıza odaklanıyoruz - mikrodalga ürünleri / çözümleri, sadece gerçekten iyi olduğumuz şeyi yapıyoruz. Hynall'dan çıkan her ürün mikrodalga ile ilgilidir, sadece mikrodalga endüstrisinde ürün çeşitliliği arıyoruz!

b) Anten modülleri, dijital antenler, AC giriş versiyonları, DC giriş versiyonları, VR ayarlanabilir versiyonları, uzaktan kumanda versiyonları, bağımsız versiyonlar, günışığı hasat versiyonları ve benzeri dahil olmak üzere tüm serilerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

c) Bu tür profesyonel + deneyimli Ar-Ge + Satış ekibimizle, farklı aydınlatma armatürü türlerini ve çeşitli sensör uygulamalarını derinden anlıyoruz, müşterilerimize en iyi ürün seçimi, sorun giderme ve satış sonrası hizmet sunmamızı sağlıyoruz.

d) Her çeşit kişiye özel ürün için hızlı cevap veriyoruz ve çok esnek davranıyoruz.

İletişim bilgileri
Hynall Intelligent Control Co. Ltd

İlgili kişi: Miss. Jessie

Tel: 86-13510235587

Faks: 86-755-27202372

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)