Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

Çin Hynall Intelligent Control Co. Ltd Sertifikalar
Çin Hynall Intelligent Control Co. Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

1 2 3 4
Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Markalar : Hynall
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : 80% - 90%

HYNALL AKILLI KONTROL LTD.

 

2016 yılında kurulan Hynall, 20 yıllık + sektördeki deneyimlerimize dayanan her türlü profesyonel mikrodalga hareket sensörü kontrolleri için sürekli olarak çabalayan bir teknoloji ve yenilik odaklı ekiptir, SADECE mikrodalga hareket algılama teknolojisine odaklanıyoruz, en iyi maç ve en çok tasarruf !!

 

 

Neden Hynall?

 

Although Hynall is 4 years only, we have the most experienced / professional R&D team + Sales team, thanks to our rich experiences for more than 20 years in microwave motion sensor industry. Hynall sadece 4 yıl olmasına rağmen, mikrodalga hareket sensörü endüstrisinde 20 yılı aşkın zengin deneyimlerimiz sayesinde en deneyimli / profesyonel Ar-Ge ekibimiz + Satış ekibimiz var. Our R&D team firstly studied and introduced microwave technology into China for lighting use. Ar-Ge ekibimiz öncelikle aydınlatma kullanımı için Çin'e mikrodalga teknolojisini inceledi ve tanıttı. From this point of view, we are proud enough to call ourself the industry pioneer, and we still keep that strengths with us till now. Bu açıdan kendimize endüstri öncüsü diyebileceğimiz kadar gurur duyuyoruz ve şu ana kadar bu güçlü yanları hala koruyoruz.

 

Bizi diğerlerinden farklı kılan nedir?

 

a) Unlike many sensor manufacturers who also get themself involved in driver business or others, we focus only on our expertise--microwave products / solutions, we only do what we are really good at. a) Kendilerini sürücü işine veya başkalarına dahil eden birçok sensör üreticisinin aksine, sadece uzmanlığımıza odaklanıyoruz - mikrodalga ürünleri / çözümleri, sadece gerçekten iyi olduğumuz şeyi yapıyoruz. Every product out of Hynall is microwave related, we seek for product diversity inside microwave industry only! Hynall'dan her ürün mikrodalga ile ilgilidir, sadece mikrodalga endüstrisinde ürün çeşitliliği ararız!

b) Anten modülleri, dijital antenler, AC giriş versiyonları, DC giriş versiyonları, VR ayarlanabilir versiyonlar, uzaktan kumanda versiyonları, müstakil versiyonlar, gün ışığı hasat versiyonu vb. dahil olmak üzere tüm serilerin kapsamlı bir yelpazesine sahibiz.

c) Böyle profesyonel + iyi deneyimli Ar-Ge + Satış ekibi ile, farklı aydınlatma armatürü türlerini ve çeşitli sensör uygulamalarını derinden anlıyoruz, en iyi ürün seçimi, sorun giderme ve satış sonrası servis ile müşterilerine sunmamızı sağlıyoruz.

d) Biz hızlı tepki ve her türlü ısmarlama ürünler için çok esnek.

Çin Hynall Intelligent Control Co. Ltd şirket Profili 0

 

 

İletişim bilgileri
Hynall Intelligent Control Co. Ltd

İlgili kişi: Miss. Jessie

Tel: 86-13510235587

Faks: 86-755-27202372

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)