Çin Mikrodalga Hareket Sensörü Anahtarı Üretici
Her türlü mikrodalga algılama için çözüm sağlayıcı.

Hakkımızda

Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
1 2 3 4
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
 • Hynall, her türlü profesyonel mikrodalga hareket sensörleri için ısrarla çaba gösteren, teknoloji ve yenilik odaklı bir ekiptir.

 • 7x24h'de en hızlı yanıt veren eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

 • 2016 yılında kurulan, müşterilerimize en iyi eşleşen ve en çok tasarruf sağlayan çözümler sunmak için YALNIZCA mikrodalga hareket algılama teknolojisine odaklanıyoruz !!

 • Hızla büyüyen yeni bir şirket olarak artık 30'dan fazla üyeden oluşan bir ekibiz, her geçen gün daha da güçleniyoruz.

Almak Mikrodalga Hareket Sensörü Anahtarı & Mikrodalga Hareket Sensörü Modülü şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Kuzey Amerika
 • Batı Avrupa
İş türü
 • Üretici
Diğer detaylar
 • Markalar : Hynall
 • No. Çalışanları : 30~50
 • Yıllık satış : 3,000,000-5,000,000
 • Yıl kurulan : 2016
 • İhracat p.c : 80% - 90%

HYNALL AKILLI KONTROL LTD.ŞTİ.

 

Hynall, sektördeki 20 yılı aşkın deneyimlerimize dayanarak her türlü profesyonel mikrodalga hareket sensörü kontrolü için ısrarla çabalayan, teknoloji ve yenilik odaklı bir ekiptir, müşterilerimize en iyi eşleşen nihai çözümler sunmak için SADECE mikrodalga hareket algılama teknolojisine odaklanıyoruz ve tasarruf çoğu!!

 

 

Neden Hynal?

 

Hynall sadece 5 yıllık olmasına rağmen, mikrodalga hareket sensörü endüstrisinde 20 yılı aşkın zengin deneyimlerimiz sayesinde en deneyimli / profesyonel Ar-Ge ekibi + Satış ekibine sahibiz.Ar-Ge ekibimiz ilk olarak mikrodalga teknolojisini Çin'de aydınlatma kullanımı için inceledi ve tanıttı.Bu açıdan kendimize sektörün öncüsü diyebilecek kadar gururluyuz ve bu gücümüze bugüne kadar devam ediyoruz.

 

Bizi diğerlerinden farklı kılan nedir?

 

a) Kendilerini sürücü işine veya diğerlerine dahil eden birçok sensör üreticisinin aksine, yalnızca uzmanlığımıza odaklanıyoruz - mikrodalga ürünleri / çözümleri, yalnızca gerçekten iyi olduğumuz şeyi yapıyoruz.Hynall'ın her ürünü mikrodalga ile ilgilidir, ürün çeşitliliğini sadece mikrodalga endüstrisinde arıyoruz!

b) Anten modülleri, dijital antenler, AC giriş versiyonları, DC giriş versiyonları, VR ayarlanabilir versiyonlar, uzaktan kumanda versiyonları, müstakil versiyonlar, gün ışığından yararlanma versiyonu vb. dahil olmak üzere tüm serilerin kapsamlı bir yelpazesine sahibiz.

c) Bu kadar profesyonel + deneyimli Ar-Ge + Satış ekibiyle, farklı aydınlatma armatür türlerini ve çeşitli sensör uygulamalarını derinlemesine anlıyoruz, müşterilerimize en iyi ürün seçimi, sorun giderme ve satış sonrası hizmeti sunmamızı sağlıyor.

d) Her türlü kişiye özel ürün için hızlı yanıt veriyoruz ve çok esnekiz.

Çin Hynall Intelligent Control Co. Ltd şirket Profili 0

Çin Hynall Intelligent Control Co. Ltd şirket Profili 1

 

İletişim bilgileri